Již přes 15 let Vám poskytujeme servis pro expanzní techniku

Glykolové stanice

Nabízíme Vám také řešení problematiky, která bývá pro jiné nestandardní. Pro velké firmy je obtížné a drahé měnit zaběhlý výrobní program. My se snažíme pružně reagovat na všechny požadavky a někdy se povede ze záležitosti, kterou jiní odmítli, vytvořit nový standard. Reglyk je multifunkční zařízení, která se uplatní jak v oblasti chladících zařízení pro uskladnění a míchání nemrznoucích směsí, tak i ve vodárenství - jako zásobní nádrže s posílením tlaku pro špičkovou spotřebu vody v oblastech se slabým nátokem. Reglyk může pracovat jako zcela autonomní zařízení s automatickými funkcemi, nebo být řízen nadřízeným systémem, nebo expanzním automatem. 

Nabízíme Vám jedinečnou službu v této oblasti – prodloužení záruky na všechna námi revidovaná zařízení na 5 a v některých případech až na 7 let provozu.

Toto jsou ukázky zařízení, která se již stala obecně známým pojmem a standardem:


Na dalších fotografiích je zařízení Reglyk (registrovaný název výrobku a jediný originál na trhu – mnozí nás okopírovali) – pro přípravu nemrznoucí směsi pro použití v řádech klimatizace a chlazení komerčních objektů. Jejich použití je velmi flexibilní, protože používáme komponenty vhodné i pro pitnou vodu – dají se použít také jako oddělovací nádoby pro dodávky vody

Tato zařízení jsou vyráběna ve standardních řadách 200; 400; 600; 800; 1000; 2000 ltr. s čerpadly o výtlaku do 30 a do 50 metrů při průtoku okolo 2 m3 / hod. Umí směs namíchat a v automatickém režimu ji dopouštět do systému, příp. plnit prázdný systém. Náplň systému je možné v nádobě také uskladnit pro případ oprav systému. Zařízení umí spolupracovat s expanzním automatem a doplňovat jeho nádoby připravenou směsí

Také zde používáme osvědčené a kvalitní komponenty – Wilo atp. Zařízení je rozšířitelné např. o tlakové a hladinové snímání, poruchová hlášení, je možno použít čerpadla i jiných výrobců, pokud je na ně uživatel zvyklý. Pro větší komfort můžeme Reglyk vybavit novou mikroprocesorovou řídící jednotkou s plnou vizualizací a plně automatickým chodem.

Vyrobili jsme stovky Reglyků v mnoha modifikacích a provedeních. Není pro nás problém vyrobit vše dle Vašich dispozic – výkonových, tvarových, objemových, materiálových. V místě s nedostatečným přístupem Vám zařízení dovezeme v dílech, na místě složíme a zprovozníme.


sitemap | prottoservis.cz | reflex-prottoservis.cz | zavlahy-prottoservis.cz | zavlahari.eu | Webdesign by smartstart |