Již přes 15 let Vám poskytujeme servis pro expanzní techniku

Speciální program

X-Press. Expanzní automaty pro nestandardní provozní podmínky. Tam, kde je vysoká teplota, velké úbytky tlaku a objemu, kde je třeba zachovat původní (velké) nádrže, kde je starý topný řád, atp.
Nabízíme Vám možnost řešení provozních podmínek, které ostatní nezvládnou. Použité hydraulické části s odolností do 120˚C, celonerezová čerpadla, vlastní řídící systém a patentovaná vlastní regulace čerpadla. To je naše řešení pro staré topné řády, citlivé na prudké, rázové změny tlaku způsobené čerpadly, zpětnými klapkami a přepouštěcími solenoidy.


Jednočerpadlová stanice X-Press provozovaná na chladícím řádu. Strojovna je umístěna v podkroví, postačí malý výkon čerpadla. Objem chladící kapaliny je malý a i přes účinné odplynění není třeba instalovat expanzní nádobu pro „změkčení“ systému – regulace vše zvládá.

Je to možné díky vlastnímu vývoji řídícího systému X-Press, který ovládá hydraulickou část stanice unikátním způsobem - dokážeme zcela odstranit tlakové rázy, způsobené zapínáním a vypínáním čerpadla a to bez elektronického softstartu. Dokážeme zajistit nátok dochlazené velmi horké vody do vaku nádoby. Dokážeme řídit dvě čerpadla zcela bez tlakových špiček.

 Foto dvoučerpadlového zařízení X-Press ve standardním provedení. Zařízení udržuje tlak, hlídá hladinu v nádobě, odplyňuje topný, nebo chladící řád  v několika provozních režimech.

Jsme schopni Vám dodat X-Press ve výkonovém provedení dle Vašeho požadavku.

 

 

Foto jednočerpadlového provedení X-Press.

Obě zařízení X-Press jsou vyfocena v průběhu montáže před dodáním zákazníkovi.

X-Press je kompaktní zařízení, ke kterému se pomocí dodaných nerezových hadic připojí beztlaká nádoba s vakem. Vše je vnitřně propojeno jak hydraulicky, tak elektricky. Napájení je 230V. 

 


sitemap | prottoservis.cz | reflex-prottoservis.cz | zavlahy-prottoservis.cz | zavlahari.eu | Webdesign by smartstart |